Likwidacja pluskiew w Warszawie. Małe wampiry, które żywią się ludzką krwią to pluskwy domowe, zwane też łóżkowymi. Mimo wielu starań niemożliwe jest pozbycie się ich domowymi metodami, konieczna jest profesjonalna firma, która zajmie się usuwaniem pluskiew.

Warszawa jako miasto także boryka się z tym problemem, a przenoszenie pluskiew z hoteli, hosteli czy pensjonatów; a nawet wraz z meblami nie jest rzadkością. Pluskwy mimo niewielkich rozmiarów mogą wyrządzić sporo krzywd. Ugryzienie owada wywołuje zapalenia, pojawiają się pęcherzyki, bardzo często mogą też wywoływać bezsenność czy alergię. Co może prowadzić do rozdrażnienia i ogólnego spadku energii. Z uwagi na powyższe, likwidacja pluskiew jest niezbędnym krokiem.

Skuteczne wydaje się zamrażanie pomieszczeń, ponieważ pluskwy w szybkim czasie nabierają chemoodporności. Jest to metoda ekologiczna, bezpieczna i często jednorazowa. Nie ma konieczności zakrywania mebli, a więc jest także najszybsza, a zastosowanie suchego lodu zwalcza nie tylko duże osobniki, lecz także larwy i jaja.