USUWANIE PLUSKIEW. Warszawa i okolice

 

Usuwanie pluskiew Warszawa – 100% skuteczności

Pluskwa domowa jest owadem żywiącym się krwią zwierząt i ludzi, a jej populacja w polskich miastach wzrasta ostatnio w niezwykle szybkim tempie. Pluskwy najszybciej rozprzestrzeniają się w budynkach wielorodzinnych, gdzie z łatwością dostają się do kolejnych mieszkań. Coraz częściej jednak spotkać je można również w domach jednorodzinnych. Samodzielne pozbycie się pluskiew jest bardzo trudne i rzadko przynosi oczekiwany efekt.

Nasza firma oferuje szybkie i skuteczne usuwanie pluskiew w Warszawie i okolicach. Usługę wykonujemy środkami o najwyższej skuteczności na rynku, które nie pozostawiają żadnych śladów na elementach wyposażenia mieszkania. Wskutek naszych działań nie jest konieczne pozbywanie się mebli ani przeprowadzanie remontów mieszkania.

Jak rozpoznać obecność pluskiew w mieszkaniu?

Pluskwy są bardzo małymi owadami, zwykle nieprzekraczającymi 6 mm długości. Mają owalne i spłaszczone ciało o kolorze brunatnoczerwonym. Gołym okiem trudno je dostrzec, tym bardziej że w dzień pozostają w ukryciu. Ich kryjówką są najczęściej szczeliny mebli, szczególnie łóżek i kanap, ale także szpary w podłogach oraz przy oknach. Dowodem na ich obecność w mieszkaniu są najczęściej ślady ukąszeń na skórze. Pluskwy zwykle gryzą seriami, pozostawiając czerwone i silnie swędzące bąble ułożone w linii prostej. Czasami zdradza ich również specyficzny zapach zgniłych malin, który unosi się w powietrzu. Ukąszenie pluskwy zwykle wywołuje reakcję alergiczną, ale czasami może być przyczyną poważniejszych kłopotów, jeśli podczas ugryzienia dostarczy do organizmu człowieka zarazki chorobotwórcze np. gronkowca.

Co robić, gdy wykryje się pluskwy w mieszkaniu?

Po wykryciu pluskiew w pierwszej kolejności powinno się gruntownie posprzątać mieszkanie, szczególnie sypialnię wraz z jej wszystkimi szczelinami i zakamarkami. Niestety to nie gwarantuje pozbycia się insektów. Tępienie pluskiew w Warszawie warto powierzyć profesjonalistom! Stosowane przez nas metody pozwalają uzyskać 100% skuteczności, a także utrzymanie się efektów przez wiele miesięcy po dezynsekcji.