Czy mieszkają z nami pluskwy? Nowy Rok warto zacząć od zmian i przejrzenia tego, co nazbieraliśmy w naszych domach. Czy to moda na minimalizm, czy chęć zyskania przestrzeni, warto poodsuwać wszelkie meble, zajrzeć do szafek i pozbyć się tego, czego nie potrzebujemy.

W czasie życia gromadzimy wiele rzeczy, które mogą nam się przydać, lecz często tylko zajmują miejsce. W trakcie generalnych porządków może się jednak okazać, że zakamarki naszych domów zamieszkują nieproszeni goście – pluskwy. Spokojnie! Ich obecność nie oznacza problemów z higieną i czystością gospodarzy. Te insekty pojawiają się nawet w nowych apartamentowcach i niezwykle łatwo przenieść je do własnego domu.

Pluskwa nie tylko odstrasza samym faktem bycia, jest także niebezpieczna dla zdrowia. Żywi się krwią, a jej ukąszenia powodują reakcje alergiczne. Trudno jest zapobiec obecności pluskiew, a jeszcze trudniej pozbyć się ich domowymi metodami. Konieczne jest profesjonalne usuwanie pluskiew. Warszawa i okolice to obszar, w którym działamy my i wystarczy telefon, a natychmiast wyruszymy na walkę z plagą insektów. Zaufaj fachowcom, odśwież swój dom i spraw, by był on azylem, a my pomożemy w przypadku owadzich lokatorów.