Pluskwy – o tym, jak łatwo je przenieść i jak trudno się ich pozbyć wie każdy, kto kiedykolwiek spotkał je na swojej drodze. Znajdujesz pogryzienia na swoim ciele? Masz alergie? Sprawdź swoje materace, łóżka i przede wszystkim stare meble, może kupiłeś lub dostałeś coś z odzysku.

Pluskwy to nie jest problem dotyczący mieszkańców, którzy nie dbają o czystość. Mogą pojawić się w nowoczesnych apartamentowcach regularnie sprzątanych przez ekipy czyszczące. Łatwo je przenieść np. na ubraniu, takim jak czapka, szalik, czy nawet spodnie. Wystarczy, że będziesz miał kontakt z tymi insektami w komunikacji miejskiej czy u znajomych. Jeszcze większym prawdopodobieństwem sprowadzenia do domu pluskiew jest nocowanie w hostelach, w których mogą być zainfekowane materace, pościel czy ściany.

Owady te bardzo trudno wyplenić, potrafią wprowadzić się w stan hibernacji, więc nawet jeśli myślisz, że samodzielnie pozbyłeś się problemu – zdecydowanie się mylisz. Potrzebne jest profesjonalne usuwanie pluskiew. Warszawa na szczęście jest rejonem, w którym pracujemy od lat i nasi fachowcy dokładnie wiedzą, jak zaradzić Twojemu problemowi.